PODSUMOWANIE ORAZ WYNIKI „BIEGU PO SERCE ZBÓJA SZCZYRKA – WINTER EDITION”

serducho zboja szczyrka Drodzy uczestnicy Biegu po Serce Zbója Szczyrka Winter Edition, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za udział w imprezie, za Waszą siłę, za Wasze dobre serca i że pomimo mrozu, postanowiliście być w ten dzień z nami i pomóc potrzebującym dzieciom.
Udało się nam w końcu wprowadzić do systemu wszystkie karty biegu i zliczyć serca, które zdobyliście przekraczając metę.

Postanowiliśmy nagrodzić trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Nagrody będzie można odbierać od najbliższej środy w Informacji Turystycznej w Szczyrku.
Osoby, mieszkające daleko od naszego miasta, proszone są o kontakt mailowy it@szczyrk.pl w celu przekazania adresu, na który wyślemy przesyłkę.
Niestety nie wszyscy uczestnicy wypełnili w pełni karty biegu, pomijając np. rok urodzenia/wiek, co uniemożliwiło nam ich klasyfikację.

W biegu uczestniczyły delegacje m.in. Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu, Apartamentów Parkowych ze Szczyrku, Radia ZET, Akcji Katolickiej, Raiffeisen Polbank, Las Vegas Energy Drink, Chart Media, SAIDA Dance Academy, Pubu Gadu-Gadu ze Szczyrku, SS. Elżbietanek, OSP Bystra, KS Bystra.

Czytaj dalej

BIEG PO SERCE ZBÓJA SZCZYRKA – WINTER EDITION

Bieg po Serce Zboja Szczyrka

Bieg po Serce Zboja Szczyrka

Stowarzyszenie Światowe Igrzyska Polonijne „Polonia – Austria”, Stowarzyszenie Zbója Szczyrka oraz Miasto Szczyrk, zapraszają na kolejną odsłonę Biegu po Serce Zbója Szczyrka, tym razem pod hasłem „Winter Edition”.

Dzień przed BIEGIEM PO SERCE ZBÓJA SZCZYRKA (25.01) o godz. 13:00 wystartuje 24-godzinny bieg„ZAMIEĆ”, który zakończy się 26. stycznia o godz. 13:00 na Placu św. Jakuba.  Tym samym „ZAMIEĆ” otworzy „BIEG PO SERCE ZBÓJA SZCZYRKA”. Zapraszamy.

Plakat do pobrania: plakat_bieg_winter2014_9.jpg

Jest to impreza sportowo-rekreacyjna o charakterze charytatywnym, mająca na celu wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu, Fundacji Radia ZET, a także pomoc celom lokalnym.

Czytaj dalej