ZAKWATEROWANIE EKIP – POLONIJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ – GLIWICE 2014

W imieniu organizatorów Polonijnych Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w Gliwicach podejemy poniżej miejce zakwaterowania ekip:

Drużyny żeńskie i męskie:
Polonia Austria
Polski Klub Sportowy „Sokół” Białoruś
Fortuna Soleczniki Litwa
ZPL „Bujwidze” Litwa
Wiktoria Ukraina
Polonia Ukraina Czytaj dalej

REGULAMIN – POLONIJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ – GLIWICE 2014

OGRANIZATORZY  - GLIWICE 2014REGULAMIN

IV POLONIJE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN – GLIWICE 2014, 23. – 28.09.2014 r.

1. Cel:
Celem turnieju jest wyłonienie najlepszej drużyny męskiej i żeńskiej w Polonijnych Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn (dalej PMSwPS ), popularyzacja siatkówki w środowiskach polonijnych, integracja środowisk polonijnych i wzmacnianie więzi z ojczyzną.

2. Termin i miejsce:
PMSwPS zostaną rozegrane w dniach 23.09 – 28.09.2014 r. 
w halach widowiskowo-sportowych na terenia miasta Gliwice Czytaj dalej

PROGRAM – POLONIJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ – GLIWICE 2014

OGRANIZATORZY  - GLIWICE 2014

IV POLONIJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA
W PIŁCE SIATKOWEJ 
KOBIET I MĘŻCZYZN
GLIWICE 2014, 23. – 28.09.2014 r.

 

23.09.2014

godz. 18.00 – zakwaterowanie oraz kolacja.
godz. 20.00 – Konferencja techniczna (regulamin turnieju, losowanie grup) – Sala konferencyjna „Hotel TRZY ŚWIATY”  Gliwice, ul. Kilińskiego 14a

 

24.09.2014

godz. 07.30 – 08.45 – Śniadanie (w miejscu zakwaterowania)
godz. 09.00 – 11.00 – Spotkanie z przedstawicielami Polonii – Forum dyskusyjne omówienie wybranych projektów polonijnych – Sala konferencyjna „Hotel TRZY ŚWIATY”  Gliwice, ul. Kilińskiego 14a
godz. 12.00 – 13.00 – Uroczyste otwarcie Mistrzostw, program artystyczny, spotkanie z przedstawicielami władz Miasta Gliwic i zaproszonymi gośćmi – Hala widowiskowo-sportowa, Gliwice, ul. Jasna 31
godz. 13.00 – 14.00 – Obiad (w miejscu zakwaterowania)
Hala widowiskowo-sportowa, Gliwice, ul. Jasna 31
1. mecz, godz. 14.30: POLONIA AUSTRIA – WIKTORIA Ukraina
2. mecz, godz. 16.00: BESKID ŚLĄSKI CZECHY – ZPL „Bujwidze” Litwa
3. mecz, godz. 17.30: Polski Klub Sportowy „Sokół” Białoruś – POLONIA Ukraina
4. mecz, godz. 19.00: POLONIA AUSTRIA – Ezerzeme 2 Daugavpils Łotwa
godz. 20.30 – Kolacja

Czytaj dalej