DRABINKA ROZGRYWEK IV OTWARTYCH POLONIJNYCH MISTRZOSTW ŚWIATA W SIATKÓWCE KOBIET I MĘŻCZYZN
Grupa A – Kobiety (K)
1. KA1 – POLONIA AUSTRIA
2. KA2 – POLONIA ŚWIAT
3. KA3 – WICTORA UKRAINA
Grupa B – Kobiety (K)
1. KB1 – Polski Klub Sportowy „Sokół” Białoruś
2. KB2 – Fortuna Soleczniki Litwa
3. KB3 – POLONIA UKRAINA
Dzień 1 – 24.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 14.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 14.30, drugi mecz 16.15)
Mecz 1: KA1 – KA2
Mecz 2: KB1 – KB2
Mecz 3: KA1 – KA3
Dzień 2 – 25.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Kozielskiej 1
Otwarcie hal o godz. 10.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.30, drugi mecz 12.15)
Mecz 1: KB1 – KB3
Mecz 2: KA2 – KA3
Mecz 3: KB2 – KB3
Dzień 3 – 26.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Kozielskiej 1
Otwarcie hal o godz. 10.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.30, drugi mecz 12.15)
Mecz 1: – I zespół gr A – II zespół gr. B
Mecz 2: – II zespół gr A – I zespół gr. B
Mecz 3: Przegrany mecz 1 – przegrany mecz 2
Dzień 4 – 27.09.2014 r. – FINAŁ – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 9.30. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.00, drugi mecz 11.45)
Mecz 1: Zwycięzca mecz 1 – zwycięzca mecz 2
Grupa A – Mężczyźni (M)
-
1. MA1 – BESKID ŚLĄSKI CZECHY
2. MA2 – ZPL „Bujwidze” Litwa
3. MA3 – Ezerzeme 1 Daugavpils Łotwa
Grupa B – Mężczyźni (M)
1. MB1 – POLONIA AUSTRIA
2. MB2 – Polski Klub Sportowy „Sokół” Białoruś
3. MB3 – Ezerzeme 2 Daugavpils Łotwa
Dzień 1 – 24.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 14.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 14.30, drugi mecz 16.15)
Mecz 1: MA1 – MA2
Mecz 2: MB1 – MB2
Mecz 3: MA1 – MA3
Dzień 2 – 25.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 10.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.30, drugi mecz 12.15)
Mecz 1: MB1 – MB3
Mecz 2: MA2 – MA3
Mecz 3: MB2 – MB3
Dzień 3 – 26.09.2014 r. – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 10.00. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.30, drugi mecz 12.15)
Mecz 1: – I zespół gr A – II zespół gr. B
Mecz 2: – II zespół gr A – I zespół gr. B
Mecz 3: Przegrany mecz 1 – przegrany mecz 2
Dzień 4 – 27.09.2014 r. – FINAŁ – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Jasnej 31
Otwarcie hal o godz. 9.30. Rozgrywki: pierwszy mecz od 10.00, drugi mecz 11.45)
Mecz 1: Zwycięzca mecz 1 – zwycięzca mecz 2