Mecz Irlandia Polska podczas Festiwalu PolskaÉire

polishiere scriin shot

Festiwal PolskaIrlandia

W czasie zaplanowanego meczu piłki nożnej w ramach eliminacji UEFA Irlandia-Polska 29 marca w Dublinie, w dniach 21-29 marca 2015 w Irlandii odbędzie sie integracyjny Festiwal PolskaÉire. Podczas festiwalu bedą miały miejsce również wydarzenia sportowe, a w tym towarzyskie mecze piłki nożnej amatorów w Galway, Cork i Ennis. Polskie szkoły w Irlandii zadbały o oprawę sportową w Arklow i Limerick. W dniu 23 marca zaplanowana została konferencja „Integration Through Sport” (Integracja przez Sport) w Tallaght Stadium, Dublin 24, zorganizowana pod patronatem Pana Ministra Aodhán Ó Ríordáin.

 

Kategorie: Inne, Irlandia, Ogłoszenia, Wszyskie. Tagi: , , , , , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.