VI BIEG PO SERCE ZBÓJA SZCZYRKA – Wyniki

zbój trybikiOrganizatorzy Biegu, wprowadzili wszystkie karty biegu i ustalili kto z uczestników był najlepszy w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Osoby, które padajemy poniżej zostają nagrodzone upominkami. Po odbiór nagród trzeba zgłosić się do Informacji Turystycznej w Szczyrku. Osoby zainteresowane miejscem w ogólnej klasyfikacji, proszone są o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny (33/ 815-83-88, it@szczyrk.pl).

Organizatorzy dziękują za udział w szczytnym celu i gratulują świetnych wyników pomimo ogromnego upału, jaki panował w podczas Niegu po Serce Zbója Szczyrka.

Nagrody otrzymują:

BIEG/MARSZ/SPACER/SPACER Z WÓZKIEM/KIJAMI NORDIC WALKING – poruszanie się na nogach
Kobiety/Dziewczęta
do 5.r.ż. – Julia Kania (6 serc)
6-9 lat – Marysia Tabero (10 serc)
10-13 lat – Magdalena Pustoszkin (19 serc)
14-18 lat – Wiktoria Śliwiany (24 serca)
Dorosłe – Sabina Stolarska (22 serca)
Mężczyźni/Chłopcy
do 5.r.ż. – Adam Świderski (15 serc)
6-9 lat – Sylwester Świderski (17 serc)
10-13 lat – Artur Bożek (25 serc)
14-18 lat – Marek Welusz (28 serc)
Dorośli – August Jakubik (33 serca)

ROWER/ROLKI
Kobiety/Dziewczęta
do 5.r.ż. – Marta Jasek (19 serc)
6-9 lat – Oliwia Ślazyk (12 serc)
10-13 lat – Nikola Przybyła (20 serc)
14-18 lat – Monika Byrdy (37 serc)
Dorosłe – Gabriela Stec (30 serc)
Mężczyźni/Chłopcy
do 5.r.ż. – Adam Ziętal (7 serc)
6-9 lat – Błażej Basta (20 serc)
10-13 lat – Michał Szeremata (29 serc)
14-18 lat – Sebastian Placek (37 serc)
Dorośli – Piotr Krupa (42 serca), Krzysztof Majdak (42 serca)

DZIECKO W WÓZKU – 1 kategoria
Kubuś Kurowski (10 serc)

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE NA WÓZKACH INWALIDZKICH
Kobieta – Janina Wróbel (14 serc), Zofia Król (14 serc)
Mężczyzna – Tomasz Holeksa (26 serc)

Redakcja Polonia Sport, serdecznie gratuluje wszystkim zwycięscom !

Kategorie: Biegi i rekreacja, Szczyrk, VI Bieg po Serce Zbója, Wszyskie. Tagi: , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.