Team PSV SEGROMY

PSV Segromy

PSV Segromy

Już sam nazwa „PSV SEGROMY” – skłania do zastanowienia się nad jej znaczeniem. Można ją interpretować wielorako np. „Gromy” czyli tzw. Mocne „walenie w piłkę” czego byliśmy świadkiem, czy też raczej „gramy sobie”. Po chwili namysłu przychylamy się do drugiej interpretacji sugerując, że nazwa może wiązać się z miejscem zamieszkania naszego mistrza siatkarskiego i zarazem trenera drużyny Darka Duca (Węgierska Górka).

PSV Segromy

PSV Segromy

Domniemanie to zweryfikujemy przy najbliższej okazji.

Należy przypomnieć, że drużyna nasza zdobyła srebrny medal na letnich Igrzyskach Polonijnych Słupsk 2007. Niewątpliwie jednak zloty medal należy się naszym panom za fantastyczne poczucie humoru, za wprowadzenie atmosfery powszechnej rodności, za osobistą kulturę. To jest prawdziwa reprezentacja, nie tylko na boisku, ale także poza nim. Kto wie, może dołączą kiedyś nasze panie.

Naszej opiekunce z ramienia łowickiego ratusza, przemiłej Marcie dziękujemy za troskę o nasze dobre samopoczucie w Łowiczu, jak również za gorący doping naszej drużyny w czasie rozgrywek.

PSV Segromy Fot. Andrzej Kempa

PSV Segromy  Fot. Andrzej Kempa

Kierownik zespołu, Andrzej Kempa nie po raz pierwszy udowodnił swój organizatorski talent kierując nie tylko sprawami formalnymi związanymi z wyjazdem, ale również organizując ubiory sportowe przy udziale sponsora- firmy „Building Plastics alu & pvc systems” dzięki którym nasza drużyna prezentowała się wspaniale zarówno na jak i poza boiskiem. Czeka nas Toruń, zatem przytaczam słowa, jakimi zagrzewaliście się na boisku. Gramy chłopaki, gramy.

Elżbieta Maleszewska-Orlowski

1149146_391774040922169_208797224_oKonto drużyny na PSV-Segromy na Fecebooku

Kategorie: Andrychów 2012, Siatkówka, Wszyskie, Łowicz 2008, Łowicz 2010. Tagi: , , , , , , , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.