I POLONIJNE MISTRZOSTWA W SIATKÓWCE ODBĘDĄ SIĘ W ŁOWICZU

POLONIJNE MISTRZOSTWA SIATKÓWKI DRUŻYN POLONIJNYCH I MIAST PARTNERSKICH ŁOWICZA I ZIEMI ŁOWICKIEJ

Patronat Honorowy
Prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” – prof. dr Andrzej Stelmachowski,
Marszałek Sejmiku Samorządowego Woj. Łódzkiego – Włodzimierz Fisiak,
Burmistrz Miasta Łowicza – Krzysztof Jan Kaliński,
Starosta Łowicki – Janusz Michalak,
Rektor Mazowieckiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu – Wiesław Balcerak oraz Redaktor Sportowy – Krzysztof Miklas

Organizatorzy
Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz
tel.: (+48) 046 837 51 06
e-mail: osir@low.pl

Urząd Miejski
Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz
Starostwo Powiatowe
ul. Stanisławskiego 30, 99-400 Łowicz

Miejsce i termin
15 – 20.07.2008r.
Ośrodek Sportu i Rekreacji hala nr 2
ul. Topolowa 2, 99-400 Łowicz

Uczestnictwo
W Mistrzostwach mogą wziąć udział drużyny męskie i żeńskie – niedopuszczalne są zespoły mieszane.

Sędziowie, system i przepisy rozgrywek
Wszelkiego rodzaju przepisy zostaną ustalone w przeddzień turnieju, tj. 15.07.2008 r. wieczorem, na konferencji technicznej.

Zgłoszenia
W formie e-mailowej na adres osir@low.pl lub fax.: (+48) 046 830 20 28.
Zgłoszenie musi zawierać imiona i nazwiska oraz numery telefonów członków drużyny.
Jednocześnie prosimy o podanie osoby pełniącej funkcję Kierownika Drużyny.
Mile widziane towarzystwo rodzin lub znajomych uczestników.

Kategorie: Siatkówka, Wszyskie, Łowicz 2008. Tagi: , , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.