II Polonijne Mistrzostwa w Siatkowce – organizatorzy

© PoloniaSport.com Fot. Andrzej Kempa

© PoloniaSport.com

II POLONIJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
ORAZ TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH ŁOWICZA 
I ZIEMI ŁOWICKIEJ

 

 

 

 

Patronat Honorowy
Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz

Organizatorzy
Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz
tel.: (+48) 046 837 51 06
e-mail: osir@low.pl

Urząd Miejski
Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Starostwo Powiatowe
ul. Stanisławskiego 30, 99-400 Łowicz

Fundacja SEMPER POLONIA
ul. ks.I. Kłopotowskiego 11, 03-718 Warszawa
tel.: (+48) 22 331 73 96, fax: (+48) 22 619 05 38
e-mail: t.gasiuk@semperpolonia.pl

Fundacja Polska Siatkówka
ul. Grażyny 13 02-548 Warszawa

Miejsce i termin
29. 06 – 4.07. 2010 r.
Ośrodek Sportu i Rekreacji hala nr 2
ul. Topolowa 2, 99-400 Łowicz

Uczestnictwo
W Mistrzostwach mogą wziąć udział drużyny polonijne oraz z miast partnerskich Łowicza, męskie i żeńskie (do 10 osób) – niedopuszczalne są zespoły mieszane. Każdy zawodnik musi mieć ukończone 18 lat.

Sędziowie, system i przepisy rozgrywek
Wszelkiego rodzaju przepisy zostaną ustalone w przeddzień turnieju, 
tj. 29.06.2010 r. wieczorem, na konferencji technicznej.

Kategorie: Siatkówka, Wszyskie, Łowicz 2010. Tagi: , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.