Polonijny SportCamp – EHRWALD 2017

POLONIJNY KURS SPORTOWY – ZGRUPOWANIE PRZYGOTOWUJĄCE DO STARTU NA XIII ŚWIATOWYCH ZIMOWYCH IGRZYSKACH POLONIJNYCH – KRYNICA ZDRÓJ 2018

Drodzy miłośnicy sportu, ponieważ zblizają sią kolejne Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne 2018, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kursie poprawiającym naszą sprawność fizyczną i przygotowującym kondycyjnie do zawodów. Kurs prowadzony jest przez intruktorów Austriackiego Zwiazku Narciarskiego i Polskiej Federacji Nordic Walking. Podczas pobytu zaplanowane jest spotkanie dotyczące polonijnego sportu, wyjazd gondolą na najwyższą górę Niemiec ( Zugspitze 2962 m.) oraz zawody OPEN w narciarstwie alpejskim i biathlonie. Miejscem centralnym dla uczestników jest Biberwier w malowniczo położonej kotlinie Ehrwaldu.

Termin: od wtorku, 23. stycznia 2018 – do niedzieli, 28. stycznia 2018
Lokalizacja: Ehrwald i Biberwier w Tyrolu / Austria

Dojazd:
– własnym samochodem;
– pociągiem do Ehrwald ( über München, Garmisch-Partenkirchen lub do Imst (AUT) i dalej Postbus lub taxi
– lub http://www.shuttle-and-more.com/tarifepreise/tarifepreise.html,
– lub przewóz prywatnie przez organizatorów.

Zakwaterowanie: HAUS WÖRZ CHRISTA

Polonijny Kurs Sportów ZimowychProgram: – narciarstwo zjazdowe, skiguiding w regionie Zugspitze, przejazdy w łatwych slalomach, poprawa techniki i pomiar czasu,
– narciarstwo biegowe, szkolenie techniki klasycznej i łyżwowej,
– Nordic Walking – poprawna technika, przygotowanie kondycyjne
– dalekowschodnie ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe

Fakultatywnie:
biathlon (karabinek laserowy), nordic walking, snowboard, saneczkarstwo, dodatkowo dla chętnych serwis nart !

Kurs kończy się spotkaniem integracyjnym połączonym z wręczeniem dyplomów dla uczestników i przekazaniem nagród dla zwycięzców w przeprowadzonych na kursie zawodach.

SportCamp zawiera łącznie:

kurs narciarski i Nordic Walking, serwis nart, smarowanie nart, warsztaty popołudniowe i start w zawodach, codziennie dla chętnych poranny rozruch (bieg lub Nordic Walking ) na malowniczych pobliskich trasach.

Bardzo atrakcyjna oferta pobytowa zawiera:
6 dni/5 noclegów + śniadanie + opłata klimatyczna lub,
6 dni/5 noclegów + śniadanie + opłata klimatyczna + Skipass 4 dni
Info: w pokoju znajduje się DU/WC/Balkon/SAT-TV und W-LAN

„Zugspitzarena” to 55 wyciagow, 150 km tras zjazdowych o rożnym stopniu trudności, 120 km tras biegowych, 60 km tras do nordic walking, saneczkarstwo nocne na wydzielonych, oświetlonych stokach, lodowiska i hala tenisowa.

Przypominamy, że XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne zorganizowane zostaną w w Krynicy Zdrój. Termin rozpoczęcia Igrzysk został wyznaczony na dzień 24 lutego, natomiast ceremonii zakończenia Igrzysk na dzień 4 marca 2018 roku.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc i wynegocjowanej specjalnej oferty prosimy o wczesną rezerwację i kontakt na email: office@igrzyskapolonijne.at z podaniem imienia i nazwiska lub imion i nazwisk oraz z zaznaczeniem czy rezerwowany pokój jest dwu- lub trzyosobowy.

Decyduje kolejność zgłoszeń ! Więcej informacji: +43 650 9697989
SportCamp organizowany jest pod opieką:
Światowej Federacji Sportu Polonijnego i Polskiej Federacji Nordic Walking.

 

Kategorie: Nordic Walking, Ogłoszenia, Wszyskie. Tagi: , , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.