Co, gdzie i kiedy na Zimowych Igrzyskach Polonijnych – Karkonosze 2014

Wszystkie informacje czyli tzw. Co? Gdzie? Kiedy? dot. XI. Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych – Karkonosze 2014 znajdziemy w Informatorze Igrzysk. Broszura ta wydana przez Organizatora Igrzysk jest również dostępna poniżej w formie elektronicznej.

folder_(01_maly     folder_(1)_maly

folder_(02_maly     folder_(2)_maly

folder_(3)_maly      folder_(4)_maly folder_(5)_maly     folder_(6)_maly folder_(7)_maly     folder_(8)_maly folder_(9)_maly     folder_(10)_maly folder_(11)_maly     folder_(12)_maly folder_(13)_maly     folder_(14)_maly folder_(15)_maly     folder_(16)_maly folder_3_maly     folder_4_maly

źr: www.igrzyskapolonijne.dips.pl

Kategorie: Igrzyska Zimowe, Karkonosze 2014, Wszyskie. Tagi: , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.