2015-02-11 „Radio Polonia Sport i więcej” – Polonijny Sejmik Olimpijski, Polonijne Mistrzostwa Świata, Światowe Igrzyska Polonijne, gość: dyr. Adam Pietroń PKOI

Radio Polonia SportRadio Polonia Sport i więcej – audycja w języku polskim a w niej wiadomości o minionych i nadchodzących wydarzeniach sportowych, wywiady i dużo dobrej muzyki.

Audycja emitowana w środę, 11.02.15, od godz. 21.00 do 22.00 i powtarzana w czwtartek 12.02.15 od godz. 4.00 do 5.00 w radiu „Campus & City Radio 94.4” i moderowana jest w języku polskim i wypełniona dobrą muzyką. Prowadzący Dorota Fischer und Andrzej Kempa w nadchodzącej audycji przedstawią nam:
– w pierwszej części audycji omówimy aktualne  kalendarium oraz przedstawimy skrót wybranych wydarzeń z życia Polaków w kraju i zagranicą.
– w drugiej części (od ok. 26 min.) audycji szeroko omówimy w wywiadzie z dyr. Adamem Pietroniem:
– XXIII Światowy Polonijny Sejmik Olimpijski Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Arłamowie oraz
– II-gie Mistrzostwa Świata w Żeglarstwie  (na Zalewie Solińskim),
następnie ze względu na zbliżające się XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne – ŚLĄSK 2015, poddamy analizie kondycje Światowych Igrzysk Polonijnych i omówimy możliwości ich uzdrowienia
 a na koniec, zapowiedzi i informacje.

Gość: dyr. Adam Pietroń
Muzycznie w audycji towarzysza nam : KAYAH, KULT, BREAKOUT .

Radio Polonia SportTematami kolejnej audycji będą AWF im. J. Piłsudskiego w Warszawie, Stowarzyszenie Absolwentów AWF im. J. Piłsudskiego w Warszawie, X. Finał WOŚP w Wiedniu,  Valentine Challenge 2015 i V. Bieg po Serce Zbója Szczyrka – Winter Edition .

Serdecznie zapraszamy do odsluchu naszych audycji na –> http://cba.fro.at/series/radio-polonia-sport-i-wiecej
http://www.poloniasport.com/
http://www.cr944.at