Maciej Bydliński * – POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Maciek Bydliński„POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH” to projekt Crowdfundingowy, który ma na celu pozyskanie funduszy dla Macieja Bydlińskiego, które pozwolą na bezpośrednie przygotowania do zbliżającego się sezonu oraz starty w zawodach najwyższej rangi w tym: PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR EUROPY, PUCHAR AMERYKI PÓŁNOCNEJ w Narciarstwie Alpejskim. Macieja Bydlińskiego – sklasyfikowanego aktualnie na 25 miejscu na światowych listach FIS. Maciek tak pisze o sobieNazywam się Maciej Bydliński. Pochodzę z Beskidów, a dokładnie ze Szczyrku. Przygodę z nartami rozpocząłem w wieku 3 lat. Sportem zaraził mnie mój tata oraz starsze rodzeństwo – byli zawodnicy. Oni jak i miejsce, w którym się wychowałem spowodowało, że pokochałem aktywny tryb życia, a sport stał się jego sensem. Oprócz narciarstwa, które jest dla mnie pasją i tym czym w głównej mierze zajmuję się na codzień, jestem studentem AWF Katowice. Poza pracą i nauką, uprawiam masę innych sportów kształcących mnie jako narciarza takich jak squash, tenis, windsurfing, golf, a także startuję w zawodach rowerowych. Przygotowanie do sezonu narciarskiego to główna część mojego codziennego życia, dodatkowo sporo czasu pochłania organizacja treningów od strony menadżerskiej, jak również logistycznej. Góry, pot i zawziętość mam we krwi, zawszę walczę do ostatniej bramki, ale jeśli nie uzbieram odpowiednich funduszy to pierwszy raz w życiu będę musiał się poddać i zakończyć karierę… Dlatego proszę o wsparcie, wszystko w Twoich rękach! Razem możemy osiągnąć wiele, a Ty będziesz matką, ojcem naszego sukcesu!

Aby pomóc Maćkowi Bydlińskiemu wejdz na stronę –> https://polakpotrafi.pl/projekt/polski-alpejczyk 

Maciek pisze na stronie polakpotrafi.pl „Możesz być częścią czegoś większego i oglądając mnie na podium tak naprawdę będziesz tam stał ze mną jako zwycięzcą i staniesz się częścią mojego sukcesu. Więc jeśli kwota 10 zł czy większa radykalnie nie uszczupli Twojego budżetu to przekaz ją proszę na realizacje mojego planu.”

Podziękowania i nagrody: Za każdą wpłatę przygotowana jest nagroda począwszy od oficjalnych facebookowych podziękowań przez zniżki w sklepach sportowych do spersonalizowanego treningu na nartach.

źródło: https://polakpotrafi.pl/projekt/polski-alpejczyk

  • Maciek Bydliński urodzony w 1988 roku, narciarz alpejski, członek AZS AWF Katowice i reprezentant Polski w narciarstwie alpejskim od 2005 roku. Poza narciarstwem interesuje się piłką nożną  i gra w squash’a. W wolnych chwilach śledzi nowości motoryzacyjne oraz lubi obejrzeć  dobry film . Największe sukcesy Maćka:
  • 9 miejsce Puchar Świata, Super Kombinacja, Kitzbuhel/Austria/2013
  • 27 miejsce Puchar Świata, Super Kombinacja, Soczi/Rosja/2012
  • 30 miejsce Puchar Świata, Super Kombinacja, Wengen/Szwajcaria/2012
  • 27 miejsce Puchar Świata, Super Kombinacja, Wengen/Szwajcaria/2011
  • Sześciokrotny indywidualny Mistrz Polski 2005, 2008, 2009, 2009, 2010, 2010
  • 23 miejsce Mistrzostwa Świata, Super Kombinacja, Val d’Isere/Francja/2009
  • 3 miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów, Slalom Gigant, Bardonecchia/Włochy/2005

Foto: FB – Maciek Bydliński, polakpotrafi.pl