Radio Polonia Sport i więcej – 2015.06.10 – Goście Letnich Igrzysk Polonijnych Śląsk 2015 Edward Dewucki, Irena Borg, Adam Turczyński

Team Australia i Austria„Radio Polonia Sport i więcej” – audycja w języku polskim a w niej wiadomości o minionych i nadchodzących wydarzeniach sportowych, wywiady i dużo dobrej muzyki.

Główne temat naszej audycji to polonijny sport. Zastanowimy się z gośćmi naszej audycji czy dotychczasowe zmiany wprowadzone w okresie przygotowawczym i podczas zapisów na XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne – Śląsk 2015 prowadzą do lepszej integracji środowisk polonijnych czy też może do ich dezintegracji.

Goście audycji: Edward Dewucki – multimedalista i prezes klubu SC Polonia Hannover – Niemcy, Irena Borg – multimedalistka i prezes honorowy stow POCOS – Szwecja, Adam Turczynski – medalista i współkoordynator Teamu Austria.

Jak zwykle, zaprosimy do wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach polonijnych. Czeka na Was również serwis informacyjny i kalendarium.

Uwaga! Kliknij poniżej na symbol „play” oby odsłuchać audycję.

Muzycznie towarzyszą nam: Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska, Anna Jantar, Patrycja Piekutowska, Reni Jusis, T.Love, Adam Turczynski, Szymon Wydra z Carpe Diem.

Audycja emitowana w środę, 10.06.2015, o godz. 21.00 i powtórzona w czwartek 11.06.2015 o godz. 4.00  w radiu „Campus & City Radio 94.4″

Moderacja: Dorota Fischer i Andrzej Kempa
Serdecznie zapraszamy !

Audycję można odsłuchać  w dowolnym czasie przez serwer http://cba.fro.at/series/radio-polonia-sport-i-wiecej lub na stronie http://www.poloniasport.com/

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.