POLONIJNY KURS SPORTÒW ZIMOWYCH

ZGRUPOWANIE DLA UCZESTNIKÓW ZIMOWYCH IGRZYSK POLONIJNYCH W 2016

Drodzy miłośnicy sportu ! Ponieważ zblizają sią kolejne XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne – Podkarpackie 2016, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie przygotowującym do Igrzysk. Kurs prowadzony jest przez intruktorów Austriackiego Zwiazku Narciarskiego. Podczas pobytu zaplanowane są popołudniowe warsztaty dotyczące Igrzysk Polonijnych i realizacji wspólnych projektów sportowych, spotkanie integracyjne ze znanym sportowcem ( niespodzianka ) oraz zawody „O odrobinę zdrowia”. Miejscem centralnym dla uczestników jest Hotel Rustika w malowniczo położonym Ehrwaldzie.

Terminy:
od soboty, 23.01.2016 – do środy, 27.01.2016
od soboty, 23.01.2016 – do soboty, 30.01.2016

Lokalizacja: Ehrwald w Tyrolu / Austria

Dojazd:

  • własnym samochodem;
  • pociągiem do Garmisch-Partenkirchen (DE) lub do Imst (AUT) i dalej taxi
    lub http://www.shuttle-and-more.com/tarifepreise/tarifepreise.html
    lub przewóz prywatnie przez organizatorów
  • samolotem do Innsbrucka (AUT) i dojazd j.w.

Zakwaterowanie: Hotel Rustika (www.garnirustika.com)

Program: narciarstwo zjazdowe, skiguiding w regionie Zugspitze,
przejazdy latwych slalomow, poprawa techniki i pomiar czasu.
narciarstwo biegowe, szkolenie techniki klasycznej i lyżwowej.

Fakultatywnie: biathlon (karabinek laserowy), nordic walking, snowboard, saneczkarstwo
dodatkowo dla chętnych serwis nart plus smarowanie!

Koszt: 4 noclegi + śniadanie (23/24.01 – 26/27.01.2016) € 185,-
4 noclegi + śniadanie + Skipass 3 dni (24.01 – 26.01) € 299,-
7 noclegow + śniadanie (23/24.01. – 30.01.2016) € 315,-
7 noclegow + śniadanie + Skipass (24.01. – 29.01.) € 519,-

(inkl. kurs narciarski, serwis nart, smarowanie nart, warsztaty popoludniowe i start w zawodach)

Powyższe ceny to koszt dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym. Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi € 68 (4 noce) lub € 105 (7 nocy). Na miejscu można zamowić obiadokolacje w cenie € 15,- ( kooperacja z hotelem obok). Do powyższych cen doliczona będzie taksa klimatyczna w wysokosci € 2 za osobę/dziennie, dzięki której uczestnicy otrzymują kartę urlopowicza, upoważniajaca do bezpłatnego korzystania ze Skibusa dowożącego do rożnych wyciągów narciarskich oraz pociagu ( Reutte- Garmisch-Partenkirchen). Przystanek autobusowy znajduje sie przed hotelem a stacja kolejowa jest w odległości o 200 m. Hotel Rustika posiada 3 hotelowe sauny, a jego goście mają bezplatny wstęp na kryty basen.

„Zugspitzarena” to 55 wyciagow, 150 km tras zjazdowych o rożnym stopniu trudności, 120 km tras biegowych, 60 km tras do nordic walking, saneczkarstwo nocne na wydzielonych, oświetlonych stokach, lodowiska i hala tenisowa.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc i wynegocjowanej specjalnej oferty prosimy o rezerwację pod adresem info@garnirustika.com z adnotacją „Polonia“.

Ehrwald - Polonia SportWięcej informacji udzielają Janusz Pauli +43 676 9413560 lub Andrzej Kempa +43 676 9174865 email: office@igrzyskapolonijne.atwww.PoloniaSport.comwww.facebook.com/PoloniaSport

Przypominamy, że XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne  odbędą się w dniach od 27. lutego do 5. marca 2016 w Ustrzykach Dolnych i Sanoku natomiast baza noclegowa będzie w Arłamówie.

Kategorie: Igrzyska Zimowe, Inne, Ogłoszenia, Wszyskie. Tagi: , , , , , , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.