Podsumowanie 9. Biegu po Serce Zbója Szczyrka

Kochani, udało się nam podliczyć wszystkie karty biegu i ilość zbójowych serc. Miło nam poinformować, że wspólnie, podczas 9. Biegu po Serce Zbója Szczyrka, zdobyliście UWAGA…!! 5886 SERC !! – piękny wynik, uzyskany w szczytnym celu! Poniżej podajemy listę najaktywniejszych uczestników, których nagrodzimy upominkami. Pragniemy dodać, że wiele kart biegu nie zostało uzupełnionych wymaganymi danymi (np. wiek uczestnika, sposób pokonywania trasy, nazwisko itp.) lub też nie podpisano wymaganych zgód, co uniemożliwiło nam sklasyfikowanie tych osób.

Najważniejsze jednak, że byliście z nami, wspierając swoją obecnością i aktywnością rocznego Franka i 7-letnią Laurę. Jeszcze raz z całego zbójowego serca dziękujemy!!!

Po odbiór upominków zapraszamy od najbliższego poniedziałku do Informacji Turystycznej w Szczyrku (do końca sierpnia br.).

Pełna lista uczestników tegorocznego biegu wraz z ilością pokonanych okrążeń dostępna jest w Informacji Turystycznej.

Po odbiór upominków zapraszamy:

1. BIEG/MARSZ/SPACER/SPACER Z WÓZKIEM/KIJAMI NORDIC WALKING – poruszanie się na nogach

Kobiety/Dziewczęta
do 8 r.ż. – Antonina Greń
9-13 lat – Kinga Marciniak
14-18 lat – Paulina Marek
Dorosłe – Paulina Krzempek

Mężczyźni/Chłopcy
do 8 r.ż. – Mateusz Marszałek
9-13 lat – Mikołaj Gratka
14-18 lat – Mariusz Sienkiewicz
Dorośli – Dominik Jarco

2. ROWER/ROLKI/HULAJNOGA

Kobiety/Dziewczęta
do 8 r.ż. – Marta Łozińska
9-13 lat – Ewelina Więzik
14-18 lat – Magdalena Słowiak
Dorosłe – Magdalena-Zacna Laszczak oraz Jolanta Huczek

Mężczyźni/Chłopcy
do 8 r.ż. – Michał Kurowski
9-13 lat – Michał Szeremeta
14-18 lat – ——-
Dorośli – Łukasz Porębski

3. DOGTREKKING – spacer/bieg z psem

Kobiety/Dziewczęta – Jolanta Górny

Mężczyźni/Chłopcy – Tomasz Chmiel

4. DZIECKO W WÓZKU – dot. dzieci do 3 r.ż. – 1 kategoria
Dominic Fumbanks

5. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE NA WÓZKACH INWALIDZKICH
Kobiety – Ewa Fajferek
Mężczyźni – Janusz Kubicki

Najmłodszy uczestnik: Julia Pawlik – 5 dni
Najstarszy uczestnik: Stanisława Więzik – 79 lat

Brawo! Jesteście wspaniali!👏👏👏
Do zobaczenia za rok na 10. Biegu po Serce Zbója Szczyrka <3 Organizarotrzy Biegu – Bandy Zbója Szczyrka źródło: Oficjalny komunikat z —> https://www.facebook.com/BiegPoSerceZbojaSzczyrka

Kategorie: Biegi i rekreacja, Szczyrk. Tagi: , , , , , , . Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.