ZAKWATEROWANIE EKIP – POLONIJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ – GLIWICE 2014

W imieniu organizatorów Polonijnych Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w Gliwicach podejemy poniżej miejce zakwaterowania ekip:

Drużyny żeńskie i męskie:
Polonia Austria
Polski Klub Sportowy „Sokół” Białoruś
Fortuna Soleczniki Litwa
ZPL „Bujwidze” Litwa
Wiktoria Ukraina
Polonia Ukraina

Hotel TRZY ŚWIATY
ul. Kilińskiego 14a
44-122 Gliwice
mapka dojazdowa:
http://3swiaty.com/?&page=kontakt&id=17

***********************

Czeski Cieszyn Czechy
Ezerzeme 1 Daugavpils Łotwa
Ezerzeme 2 Daugavpils Łotwa
oraz goście

Hotel Mikulski

Gliwice 44-100,
ul. Dąbrowskiego 24
mapka dojazdowa:
https://www.google.pl/maps/preview?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=hotel+mikulski,+gliwice&aq=&sll=52.025459,19.204102&sspn=11.178692,28.54248&ie=UTF8&hq=hotel+mikulski,&hnear=Gliwice,+Śląskie&ll=50.298798,18.68989&spn=0.00549,0.013937&z=17&iwloc=A

 

Kategorie: Gliwice 2014, Inne, Ogłoszenia, Siatkówka, Wszyskie. Autor: Redakcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Redakcja

Polonia Sport – Serwis informacyjny dotyczący imprez sportowych organizowanych przy współpracy ośrodków polonijnych na całym świecie. Serwis ten opiera się na drukowanym biuletynie “Polonia Sport”, stronie internetowej www.poloniasport.com , audycjach Radia Polonia Sport i przekazywaniu aktualności przez FanPage na Facebooku. Głównym celem serwisu jest propagowanie sportu wśród Polonii na całym świecie, wspieranie i popularyzacja idei Światowych Igrzysk Polonijnych, Polonijnych Mistrzostw Świata oraz imprez z udziałem Polonii. Poprzez serwis informacyjny „Polonia Sport” pragniemy informować Polonię o bieżących i minionych wydarzeniach sportowych. Realizacji projektu przyświeca podtrzymywanie więzi z ojczyzną i polską kulturą, a także poznawanie i propagowanie kultury Polskiej poprzez sport, rekreację oraz projekty kulturalne i charytatywne. Uwaga! Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą redakcji POLONIA SPORT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: “Źródło – www.poloniasport.com” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana. Prawa autorskie Treść serwisów internetowych należących do redakcji POLONIA SPORT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez austriackie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.