Team PSV SEGROMY

PSV Segromy

PSV Segromy

Już sam nazwa „PSV SEGROMY” – skłania do zastanowienia się nad jej znaczeniem. Można ją interpretować wielorako np. „Gromy” czyli tzw. Mocne „walenie w piłkę” czego byliśmy świadkiem, czy też raczej „gramy sobie”. Po chwili namysłu przychylamy się do drugiej interpretacji sugerując, że nazwa może wiązać się z miejscem zamieszkania naszego mistrza siatkarskiego i zarazem trenera drużyny Darka Duca (Węgierska Górka).

PSV Segromy

PSV Segromy

Domniemanie to zweryfikujemy przy najbliższej okazji.

Należy przypomnieć, że drużyna nasza zdobyła srebrny medal na letnich Igrzyskach Polonijnych Słupsk 2007. Niewątpliwie jednak zloty medal należy się naszym panom za fantastyczne poczucie humoru, za wprowadzenie atmosfery powszechnej rodności, za osobistą kulturę. To jest prawdziwa reprezentacja, nie tylko na boisku, ale także poza nim. Kto wie, może dołączą kiedyś nasze panie.

Naszej opiekunce z ramienia łowickiego ratusza, przemiłej Marcie dziękujemy za troskę o nasze dobre samopoczucie w Łowiczu, jak również za gorący doping naszej drużyny w czasie rozgrywek.

PSV Segromy Fot. Andrzej Kempa

PSV Segromy  Fot. Andrzej Kempa

Kierownik zespołu, Andrzej Kempa nie po raz pierwszy udowodnił swój organizatorski talent kierując nie tylko sprawami formalnymi związanymi z wyjazdem, ale również organizując ubiory sportowe przy udziale sponsora- firmy „Building Plastics alu & pvc systems” dzięki którym nasza drużyna prezentowała się wspaniale zarówno na jak i poza boiskiem. Czeka nas Toruń, zatem przytaczam słowa, jakimi zagrzewaliście się na boisku. Gramy chłopaki, gramy.

Elżbieta Maleszewska-Orlowski

1149146_391774040922169_208797224_oKonto drużyny na PSV-Segromy na Fecebooku