XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne – Śląsk 2015, 2-9 sierpnia 2015

flagaKOMUNIKAT STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA POLSKA

Miło nam jest poinformować, że w dniach 2-9 sierpnia 2015 roku odbędą się XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne – Śląsk 2015, organizowane przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Część sportowa igrzysk odbędzie się na terenie miasta Katowice i aglomeracji Katowickiej.

Zachęcamy naszych rodaków z całego świata do uczestniczenia w tej wspaniałej imprezie sportowej integrującej Polonię i Polaków mieszkających poza granicami Polski. Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji w Waszych środowiskach tak byśmy jak najliczniej spotkali się na gościnnej ziemi śląskiej.
Szczegóły imprezy będziemy podawali w kolejnych ogłoszeniach. Po 9 marca podamy bliższe szczegóły dotyczące rekrutacji, dyscyplin, zakwaterowania programu itd.
Już teraz jednak zapraszamy do rezerwowania sobie wakacyjnego urlopu tak aby wziąć udział w tej największej sportowej imprezie dla Polonii i Polaków z całego świata.
Zapraszamy!

źródło: www.wspolnota-polska.org.pl

Redakcja POLONIA SPORT zachęca do śledzenia aktualności dotyczących XVII. Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych – Śląsk 2015 i polonijnego sportu na Facebooku:
https://www.facebook.com/PoloniaSport
https://www.facebook.com/IgrzyskaPolonijne
oraz na zapisania się do grupy uczestniczek, uczestników i sympatyków Światowych Letnich i Zimowych Igrzysk Polonijnych oraz polonijnych międzynarodowych zawodów sportowych.
https://www.facebook.com/groups/223310071042164

Zapraszamy również do odsłuchu naszych audycji o Igrzyskach i polonijnym sporcie na:
http://cba.fro.at/series/radio-polonia-sport-i-wiecej
https://poloniasport.com/?cat=196