X Maraton Beskidy 2017 – Fotoreportaż „Na mecie”

Zawodnicy X-go Międzynarodowego Maratonu Beskidy po pokonaniu 42.195 metrów, sukcesywnie od godziny 13tej do 18tej kończyli swój górski wyczyn i piękną przygodę biegową jakiej się podjęli na trasie biegu. Biegnąc od godziny 10:00 pokonali różnicę wzniesień sięgającą do 900 metrów, wszyscy byli zwycięscami, wszyscy dokonali rzeczy niecodziennej i też wszyscy na mecie byli wyjątkowo szczęśliwi. Przypomnijmy, że zwycięscą maratonu został Probst Wojciech  z rewelacyjnym czasem 3:05:17 sek, drugie miejsce zajął Faron Robert 3:07:51 sek a trzeci na mecie był Hetman Radosław 3:09:54 sek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Zapraszamy do zapoznania się z jednym z trzech fotoreportaży pt. „Na mecie”, które zrobiliśmy z tych wyjątkowych zawodów, wkrótce udostępnimy również kolejny fotoreportaż „Nagrodzeni zawodnicy” oraz wywiad z organizatorem Edwardem Dudkiem. Aby zobaczyć fotoreportaż kliklij na link poniżej —> „CZYTAJ DALEJ”